Blog

BLOG: B2B content marketing a copywriting

CTV slovesa: 163 nápadů na více konverzí

CTV slovesa: 163 nápadů na více konverzí

Taková CTV nenajdete jen na tlačítkách. Jsou skrytá v nadpisech a vlastně by měly být ve všech textech, protože vy přece chcete mluvit ke čtenáři, že?!

Kde hledat aktuální informace, když...

Kde hledat aktuální informace, když...

Plavete v množství informací o tom, co a jak máte psát? Jeden zdroj uvádí, že LinkedIn algoritmus miluje příspěvek o 1 300 znacích. Ten druhý naopak říká, že byste měli přitlačit a dvě postované normostrany jsou tak akorát. Čemu tedy věřit a kde najít nejaktuálnější informace? Pojďte se seznámit se zdroji, které při své práci používáme my.

Content marketing v B2B: nástroj pro poučenější publikum s větším zájmem o koupi

Content marketing v B2B: nástroj pro poučenější publikum s větším zájmem o koupi

Pojďme se vyhnout nudným definicím o tom, že content marketing (obsahový marketing) je strategie pro tvorbu a distribuci hodnotného obsahu pro cílovou skupinu… Místo toho najdete níž pár čísel a zkušeností, které ukazují, proč je fajn obsahový marketing dělat nebo ho dělat lépe.

Copywriterské zlato? Informace

Copywriterské zlato? Informace

My copywriteři jsme tak bohatí, jak plný je zápisník s informacemi. Nejde jen o ty dohledatelné na internetu. To největší bohatství představují právě ty, které tam tak snadno nenajdeme. Informace přímo od klienta. Jak a proč byste jich jako copywriteři měli získat co nejvíce? Pojďme si to společně projít.

Cena copywritingu: jaká je, s čím se setkáte a podle čeho ji vyhodnotit

Cena copywritingu: jaká je, s čím se setkáte a podle čeho ji vyhodnotit

Věštění z křišťálové koule nebo bodování krasobruslení. I tak už naši klienti pojmenovali vyhodnocování nabídky na copywriting pro svou firmu. Pokud jste na tom stejně a tápete, jestli je hodinovka 1 650 Kč hodně, nebo málo, čtěte dál. Zjistíte, s jakým typem nacenění copywritingu se setkáte, kde se cena pohybuje a podle čeho ji vyhodnotit.

V čem plánovat obsah

V čem plánovat obsah

Nástroje pro plánování obsahu jsou nedílnou součástí každého marketéra. Je vám ale určitě jasné, že neexistuje pouze jeden, který by všichni využívali. Připravila jsem pro vás přehled těch nejvyužívanějších se všemi plusy i minusy. Který si po přečteni článku osvojíte vy?

Shluk písmen, nebo precizní texty?

Shluk písmen, nebo precizní texty? Aneb co dostáváte, pokud vám copywriting obstarává ZL

Zdá se to jako banalita, ale čím víc se bavím s klienty, kolegy branďáky a známými, tím víc si všímám, že výstupy od copywriterů jsou stejně rozdílné jako pověstné nebe a dudy. Pojďte se podívat, v jaké kvalitě dostanete texty ode mne a jaká pravidla tlačím i do spolupracujících kolegyň.

Jak probíhá spolupráce se ZL: content workshopy

Jak probíhá spolupráce se ZL: content workshopy

Rozhodli jste se, že i vaše firma si zaslouží skvělé texty a chcete si je psát sami. No jo, ale jak na to? A jak kolegy trochu povzbudit? Zkuste obsahový workshop. Jak vypadá ten v mojí režii, se dozvíte právě tady.

Lidi s velkým srdcem

Mám kolem sebe lidi s velkým ♥

Jestli na něco mám štěstí, tak na lidi kolem mě. Lidi s velkým srdcem. A jedno z těch největších má Martin, zakladatel GULE Food Truck, který zaměstnává lidi s handicapem. Jejich čerstvé tvarohové mini koblížky musí ochutnat každý. I vy! Seznamte se s nimi.

Jak probíhá spolupráce se ZL: copywriting

Jak probíhá spolupráce se ZL: copywriting

Potřebujete copywritera pro textaci webu nebo sociálních sítí? Projděte si celý proces spolupráce se Zdenka Linka. Od oťukání až po hotovou práci. A i když se proces u každého projektu mírně liší, společné mají 3 základní pilíře: profesionalitu, kvalitu a partnerství.

Forejtek Films: Jeden z nejhezčích projektů. A taky nejpoučnějších

Forejtek Films: Jeden z nejhezčích projektů. A taky nejpoučnějších

B2B neznámená Boring to Boring. Znamená velké i malé příběhy, emoce a krásu. Všechno dohromady jsem zažila u textování webu Forejtek Films. Byl to jeden z nejhezčích a nejpoučnějších projektů. A celý náš společný příběh si můžete už nyní přečíst.

Proč doopravdy nechcete psát?

Proč doopravdy nechcete psát?

Ruku na srdce – Co je ten hlavní důvod, proč nechcete psát? Na workshopech mi účastníci nejčastěji odpoví STRACH. Strach, že to nebude dobré, nedej bůh, že to někdo okomentuje. Zatočte se strachem a začněte psát. Mám pro vás řešení. Tak honem na něj.

Chci od obsahu víc. A vy?

V B2B content marketingu a copywritingu se snažím nastavit industry standard: kvalitní výstupy, komplexní poradenství a tvorbu externí komunikace v kontextu celkového byznysu.

Poptejte Linku ještě dnes

Víte, co se říká... Kdo dřív přijde, ten má dřív kvalitní texty. 🙂