Služby

Podpořte svůj byznys obsahem

Dodržujeme termíny, komunikujeme, snažíme se rozumět vašemu oboru. K tomu se pravidelně vzděláváme, řešíme propojenost celé komunikace i to, co dalšího vašim zákazníkům podat. Hlavně ale objevujeme to, co je na vaší firmě neobyčejné.

Služby

Obsahová strategie, konzultace

Využijte zkušenosti z 15 let v B2B, vedení externí komunikace, plánování obsahu, PR i přesahu do různých oborů.

Tvorba B2B textů (B2B copywriting)

Rády se vám postaráme o vše od LinkedInu (firemního i osobního) přes web po PR články, blog, tiskové zprávy nebo případové studie.

Copy-workshopy pro firmy

Pokud stále váháte, jestli s kolegy začít psát na LinkedIn nebo na blog, ozvěte se. Podíváme se, jak se zbavit strachu z psaní, jak k obsahu přistupovat i jak ho psát.

Úprava textů a lokalizace webů

Pouhý překlad občas nestačí, a tak úkol překlopit web do češtiny nemusí být jen o překladateli. Upravit však můžeme i hotové materiály nebo texty, které jste dali dohromady v češtině a cítíte, že potřebují trochu profesionální péče.


Cena

Každá firma je jiná, stejně tak naše cenová nabídka. Tady však najdete základní přehled cen.

Kolik to bude stát?

„Profesionalita, pružnost a ochota vnímat složitý kontext našeho byznysu byla vedle citlivé práce s textem velkou přidanou hodnotou.“

Jaroslav Novák, ePace

Více referencí

V B2B content marketingu a copywritingu se snažím nastavit industry standard: kvalitní výstupy, komplexní poradenství a tvorbu externí komunikace v kontextu celkového byznysu.

Chci od obsahu víc. A vy?

Poptejte Linku ještě dnes

Víte, co se říká... Kdo dřív přijde, ten má dřív kvalitní obsah. 🙂